Os 2911 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čadca | 16.19 | 1. | |||
Ostrava-Svinov | 14.19 | 3 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 14.23 | 14.23 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.26 | 14.34 | |||
Bohumín | 14.40 | 14.43 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 14.46 | 14.47 | |||
Dětmarovice | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 15.01 | 15.01 | |||
Louky nad Olší | 15.08 | 15.09 | 4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.11 | 15.11 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.17 | 15.21 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 15.25 | 15.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 15.29 | ||||
Třinec (Trzyniec) | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 15.38 | ||||
Bystřice (Bystrzyca) | 15.42 | 2 | |||
Hrádek (Gródek) | 15.46 | ||||
Návsí (Nawsie) | 15.49 | 15.50 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 15.55 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 16.03 | 16.04 | 3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 16.08 | ||||
Svrčinovec zastávka | 16.13 | 16.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci