Os 28406 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 7.59 | 2 | |||
Tábor | 7.08 | bechyňské/1 | |||
Horky u Tábora | 7.17 | 7.17 | |||
Slapy | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Libějice | 7.22 | 7.22 | |||
Malšice | 7.27 | 7.30 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 7.32 | 7.32 | |||
Třebelice | 7.35 | 7.35 | |||
Všechlapy | 7.37 | 7.37 | |||
Bechyňská Smoleč | 7.39 | 7.39 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 7.44 | 7.45 | 2 | ||
Bežerovice | 7.50 | 7.50 | |||
Bechyně zastávka | 7.54 | 7.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci