Os 28356 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 21.05 | 2 | |||
Telč | 20.28 | 2 | |||
Mysliboř | 20.33 | 20.33 | |||
Sedlejov | 20.38 | 20.38 | 2 | ||
Hodice | 20.46 | 20.46 | |||
Třešť město | 20.49 | 20.49 | |||
Třešť | 20.52 | 20.52 | 2 | ||
Jezdovice | 20.57 | 20.57 | |||
Salavice | 20.59 | 20.59 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 21.03 | 21.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci