Os 28327 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 20.48 | 1/2 | |||
Kostelec u Jihlavy | 19.11 | 2 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 19.12 | 19.12 | |||
Salavice | 19.16 | 19.16 | |||
Jezdovice | 19.18 | 19.18 | |||
Třešť | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Třešť město | 19.26 | 19.26 | |||
Hodice | 19.29 | 19.29 | |||
Sedlejov | 19.37 | 19.37 | 1 | ||
Mysliboř | 19.41 | 19.41 | |||
Telč | 19.47 | 19.57 | 2 | ||
Radkov | 20.04 | 20.04 | |||
Slaviboř | 20.07 | 20.07 | |||
Velký Pěčín | 20.10 | 20.10 | |||
Malý Pěčín | 20.13 | 20.13 | |||
Dačice | 20.17 | 20.18 | 1/2 | ||
Dačice město | 20.19 | 20.20 | |||
Urbaneč | 20.27 | 20.27 | |||
Peč | 20.31 | 20.31 | |||
Dolní Bolíkov | 20.35 | 20.35 | |||
Mutišov | 20.38 | 20.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci