Os 28314 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 16.40 | 2 | |||
Slavonice | 15.05 | 1/2 | |||
Mutišov | 15.12 | 15.12 | |||
Dolní Bolíkov | 15.15 | 15.15 | |||
Peč | 15.20 | 15.20 | |||
Urbaneč | 15.24 | 15.24 | |||
Dačice město | 15.31 | 15.32 | |||
Dačice | 15.33 | 15.34 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 15.38 | 15.38 | |||
Velký Pěčín | 15.41 | 15.41 | |||
Slaviboř | 15.44 | 15.44 | |||
Radkov | 15.48 | 15.48 | |||
Telč | 15.55 | 16.04 | 3 | ||
Mysliboř | 16.09 | 16.09 | |||
Sedlejov | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Hodice | 16.22 | 16.22 | |||
Třešť město | 16.25 | 16.25 | |||
Třešť | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Jezdovice | 16.32 | 16.32 | |||
Salavice | 16.34 | 16.34 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 16.38 | 16.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci