Os 28312 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 14.40 | 2 | |||
Slavonice | 13.05 | 1/2 | |||
Mutišov | 13.12 | 13.12 | |||
Dolní Bolíkov | 13.15 | 13.15 | |||
Peč | 13.20 | 13.20 | |||
Urbaneč | 13.24 | 13.24 | |||
Dačice město | 13.31 | 13.31 | |||
Dačice | 13.33 | 13.34 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 13.38 | 13.38 | |||
Velký Pěčín | 13.41 | 13.41 | |||
Slaviboř | 13.44 | 13.44 | |||
Radkov | 13.48 | 13.48 | |||
Telč | 13.55 | 14.04 | 3 | ||
Mysliboř | 14.09 | 14.09 | |||
Sedlejov | 14.14 | 14.15 | 1 | ||
Hodice | 14.22 | 14.22 | |||
Třešť město | 14.25 | 14.25 | |||
Třešť | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Jezdovice | 14.32 | 14.32 | |||
Salavice | 14.34 | 14.34 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 14.38 | 14.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci