Os 27952 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 17.05 | 4 | |||
Rožmitál pod Třemšínem | 16.52 | 2 | |||
Skuhrov pod Třemšínem | 16.55 | 16.55 | |||
Oslí | 16.57 | 16.57 | |||
Zadní Poříčí | 17.00 | 17.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci