Os 27717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 22.11 | 1/2 | |||
Lochovice | 21.26 | 1 | |||
Neumětely | 21.32 | 21.32 | |||
Radouš | 21.34 | 21.34 | |||
Hostomice pod Brdy | 21.38 | 21.39 | 2 | ||
Osov | 21.43 | 21.43 | |||
Vižina | 21.47 | 21.47 | |||
Všeradice | 21.49 | 21.49 | |||
Nesvačily | 21.52 | 21.52 | |||
Skuhrov pod Brdy | 21.55 | 21.55 | |||
Liteň | 22.00 | 22.03 | 2 | ||
Běleč | 22.06 | 22.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci