Os 27714 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 21.11 | 1 | |||
Zadní Třebaň | 20.21 | 1/2 | |||
Běleč | 20.27 | 20.27 | |||
Liteň | 20.31 | 20.34 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 20.39 | 20.39 | |||
Nesvačily | 20.42 | 20.42 | |||
Všeradice | 20.45 | 20.45 | |||
Vižina | 20.48 | 20.48 | |||
Osov | 20.52 | 20.52 | |||
Hostomice pod Brdy | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Radouš | 21.02 | 21.02 | |||
Neumětely | 21.05 | 21.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci