Os 27712 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 19.11 | 1 | |||
Zadní Třebaň | 18.21 | 1/2 | |||
Běleč | 18.27 | 18.27 | |||
Liteň | 18.31 | 18.34 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 18.39 | 18.39 | |||
Nesvačily | 18.42 | 18.42 | |||
Všeradice | 18.45 | 18.45 | |||
Vižina | 18.48 | 18.48 | |||
Osov | 18.52 | 18.52 | |||
Hostomice pod Brdy | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Radouš | 19.02 | 19.02 | |||
Neumětely | 19.05 | 19.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci