Os 27704 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 10.11 | 1 | |||
Zadní Třebaň | 9.21 | 1/2 | |||
Běleč | 9.27 | 9.27 | |||
Liteň | 9.31 | 9.34 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 9.39 | 9.39 | |||
Nesvačily | 9.42 | 9.42 | |||
Všeradice | 9.45 | 9.45 | |||
Vižina | 9.48 | 9.48 | |||
Osov | 9.52 | 9.52 | |||
Hostomice pod Brdy | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Radouš | 10.02 | 10.02 | |||
Neumětely | 10.05 | 10.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci