Os 27504 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 15.25 | 2 | |||
Domažlice | 13.02 | 1/2 | |||
Domažlice město | 13.04 | 13.04 | |||
Havlovice | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Pila | 13.13 | 13.13 | |||
Trhanov | 13.16 | 13.16 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 13.21 | 13.22 | 3 | ||
Postřekov | 13.26 | 13.26 | 2 | ||
Nový Kramolín | 13.30 | 13.30 | |||
Vlkanov | 13.32 | 13.32 | |||
Poběžovice | 13.38 | 13.39 | 2 | ||
Mutěnín | 13.48 | 13.48 | |||
Hostouň | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Svržno | 13.54 | 13.54 | |||
Újezd Svatého Kříže | 13.57 | 13.57 | |||
Bělá nad Radbuzou | 14.01 | 14.09 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 14.11 | 14.12 | |||
Třemešné pod Přimdou | 14.20 | 14.25 | 3 | ||
Dubec | 14.28 | 14.28 | |||
Borek u Tachova | 14.33 | 14.33 | |||
Stráž u Tachova | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Bor zastávka | 14.44 | 14.45 | |||
Bor | 14.50 | 14.55 | 2 | ||
Doly | 15.00 | 15.00 | |||
Staré Sedliště | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Pernolec | 15.12 | 15.12 | |||
Malý Rapotín | 15.16 | 15.16 | |||
Tachov zastávka | 15.18 | 15.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci