Os 27503 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 13.43 | 1/2 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 11.09 | 1 | |||
Lom u Tachova | 11.20 | 11.20 | |||
Tachov-Bíletín | 11.24 | 11.24 | |||
Tachov | 11.28 | 11.35 | 3 | ||
Tachov zastávka | 11.40 | 11.40 | |||
Malý Rapotín | 11.43 | 11.43 | |||
Pernolec | 11.47 | 11.47 | |||
Staré Sedliště | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Doly | 11.58 | 11.58 | |||
Bor | 12.02 | 12.03 | 2 | ||
Bor zastávka | 12.08 | 12.08 | |||
Stráž u Tachova | 12.13 | 12.14 | 2 | ||
Borek u Tachova | 12.18 | 12.19 | |||
Dubec | 12.23 | 12.23 | |||
Třemešné pod Přimdou | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 12.34 | 12.35 | |||
Bělá nad Radbuzou | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Újezd Svatého Kříže | 12.41 | 12.41 | |||
Svržno | 12.43 | 12.43 | |||
Hostouň | 12.46 | 12.46 | 2 | ||
Mutěnín | 12.49 | 12.49 | |||
Poběžovice | 12.57 | 13.04 | 2 | ||
Vlkanov | 13.09 | 13.09 | |||
Nový Kramolín | 13.11 | 13.11 | |||
Postřekov | 13.15 | 13.15 | 2 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 13.18 | 13.23 | 2 | ||
Trhanov | 13.28 | 13.28 | |||
Pila | 13.31 | 13.32 | |||
Havlovice | 13.34 | 13.34 | 2 | ||
Domažlice město | 13.39 | 13.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci