Os 27500 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 10.48 | 1 | |||
Domažlice | 7.52 | 5 | |||
Domažlice město | 7.54 | 7.54 | |||
Havlovice | 8.00 | 8.00 | 2 | ||
Pila | 8.02 | 8.02 | |||
Trhanov | 8.05 | 8.06 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Postřekov | 8.14 | 8.15 | 2 | ||
Nový Kramolín | 8.18 | 8.18 | |||
Vlkanov | 8.20 | 8.20 | |||
Poběžovice | 8.26 | 8.40 | 2 | ||
Mutěnín | 8.48 | 8.48 | |||
Hostouň | 8.51 | 8.51 | 2 | ||
Svržno | 8.54 | 8.54 | |||
Újezd Svatého Kříže | 8.57 | 8.57 | |||
Bělá nad Radbuzou | 9.00 | 9.11 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.13 | 9.14 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Dubec | 9.25 | 9.25 | |||
Borek u Tachova | 9.29 | 9.30 | |||
Stráž u Tachova | 9.34 | 9.35 | 2 | ||
Bor zastávka | 9.40 | 9.40 | |||
Bor | 9.45 | 9.48 | 2 | ||
Doly | 9.53 | 9.53 | |||
Staré Sedliště | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Pernolec | 10.04 | 10.04 | |||
Malý Rapotín | 10.08 | 10.08 | |||
Tachov zastávka | 10.11 | 10.11 | |||
Tachov | 10.17 | 10.29 | 3 | ||
Tachov-Bíletín | 10.33 | 10.33 | |||
Lom u Tachova | 10.37 | 10.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci