Os 2705 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrbovce | 9.30 | ||||
Hodonín | 8.10 | 2 | |||
Rohatec zastávka | 8.15 | 8.15 | |||
Rohatec | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Rohatec kolonie | 8.20 | 8.20 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 8.26 | 8.27 | 3 | ||
Petrov u Strážnice | 8.30 | 8.30 | |||
Strážnice | 8.34 | 8.36 | 2 | ||
Vnorovy | 8.40 | 8.41 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 8.43 | 8.43 | |||
Veselí nad Moravou | 8.46 | 9.03 | 3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 9.08 | 9.08 | |||
Lipov | 9.13 | 9.13 | 3 | ||
Louka u Ostrohu | 9.16 | 9.16 | |||
Velká nad Veličkou | 9.21 | 9.23 | 3 | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 9.25 | 9.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci