Os 27006 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Merklín | 20.06 | 2 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 19.35 | ||||
Karlovy Vary | 19.40 | 19.42 | 3/3 | ||
Dalovice | 19.45 | 19.45 | 3 | ||
Sadov | 19.49 | 19.49 | |||
Sadov-Podlesí | 19.52 | 19.52 | |||
Velký Rybník | 19.55 | 19.55 | |||
Hroznětín | 19.59 | 20.01 | 2 | ||
Hroznětín zastávka | 20.03 | 20.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci