Os 26841 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 5.17 | 4 | |||
Osek město | 4.52 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 4.57 | 4.57 | |||
Louka u Litvínova | 4.59 | 5.01 | 5 | ||
Litvínov město | 5.03 | 5.03 | |||
Most-Minerva | 5.09 | 5.09 | |||
Most-Kopisty | 5.12 | 5.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci