Os 26809 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 18.37 | 4 | |||
Moldava v Krušných horách | 17.23 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 17.27 | 17.27 | |||
Mikulov v Krušných horách | 17.33 | 17.33 | |||
Dubí | 17.42 | 17.45 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 17.52 | 17.52 | |||
Hrob | 17.55 | 17.58 | 3 | ||
Horní Háj | 18.03 | 18.03 | |||
Osek město | 18.07 | 18.09 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 18.14 | 18.14 | |||
Louka u Litvínova | 18.16 | 18.21 | 5 | ||
Litvínov město | 18.23 | 18.23 | |||
Most-Minerva | 18.29 | 18.29 | |||
Most-Kopisty | 18.32 | 18.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci