Os 26805 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 14.32 | 4 | |||
Moldava v Krušných horách | 13.18 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 13.22 | 13.22 | |||
Mikulov v Krušných horách | 13.28 | 13.28 | |||
Dubí | 13.37 | 13.40 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 13.47 | 13.47 | |||
Hrob | 13.50 | 13.53 | 3 | ||
Horní Háj | 13.58 | 13.58 | |||
Osek město | 14.02 | 14.05 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 14.10 | 14.10 | |||
Louka u Litvínova | 14.12 | 14.14 | 5 | ||
Litvínov město | 14.16 | 14.16 | |||
Most-Minerva | 14.22 | 14.22 | |||
Most-Kopisty | 14.25 | 14.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci