Os 2642/3 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.44 | 4 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.26 | 3 | |||
Rumburk | 16.16 | 1 | |||
Krásná Lípa | 16.22 | 16.22 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 16.24 | 16.24 | |||
Rybniště | 16.28 | 16.29 | 4 | ||
Chřibská | 16.33 | 16.34 | 2 | ||
Jedlová | 16.41 | 16.45 | 4 | ||
Kytlice | 16.51 | 16.51 | |||
Mlýny | 16.54 | 16.59 | 2 | ||
Horní Kamenice | 17.05 | 17.05 | |||
Česká Kamenice | 17.08 | 17.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 17.14 | 17.14 | |||
Markvartice | 17.19 | 17.19 | |||
Dolní Habartice | 17.22 | 17.22 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.28 | 3 | |||
Malá Veleň | 17.31 | 17.31 | |||
Březiny u Děčína | 17.34 | 17.34 | |||
Děčín východ | 17.39 | 17.40 | 3 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci