Os 2638/9 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.44 | 4 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.26 | 3 | |||
Dolní Poustevna | 11.23 | 1 | |||
Horní Poustevna | 11.26 | 11.26 | |||
Vilémov u Šluknova | 11.29 | 11.29 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 11.32 | 11.33 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 11.36 | 11.36 | |||
Velký Šenov | 11.39 | 11.42 | 2 | ||
Velký Šenov zastávka | 11.45 | 11.45 | |||
Šluknov zastávka | 11.50 | 11.50 | |||
Šluknov | 11.53 | 11.58 | 3 | ||
Valdek | 12.04 | 12.04 | |||
Rumburk | 12.11 | 12.16 | 3 | ||
Krásná Lípa | 12.22 | 12.22 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 12.24 | 12.24 | |||
Rybniště | 12.28 | 12.29 | 4 | ||
Chřibská | 12.33 | 12.34 | 2 | ||
Jedlová | 12.41 | 12.45 | 4 | ||
Kytlice | 12.51 | 12.51 | |||
Mlýny | 12.54 | 12.59 | 2 | ||
Horní Kamenice | 13.05 | 13.05 | |||
Česká Kamenice | 13.08 | 13.10 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 13.14 | 13.14 | |||
Markvartice | 13.19 | 13.19 | |||
Dolní Habartice | 13.22 | 13.22 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 13.28 | 3 | |||
Malá Veleň | 13.31 | 13.31 | |||
Březiny u Děčína | 13.34 | 13.34 | |||
Děčín východ | 13.39 | 13.40 | 3 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci