Os 2618/9 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 20.31 | 4 | |||
Dolní Poustevna | 22.23 | 1 | |||
Děčín hlavní nádraží | 20.15 | 4 | |||
Děčín východ | 20.19 | 20.20 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 20.23 | 20.23 | |||
Malá Veleň | 20.26 | 20.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 20.32 | 4 | |||
Dolní Habartice | 20.35 | 20.35 | |||
Markvartice | 20.39 | 20.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 20.43 | 20.43 | |||
Česká Kamenice | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Horní Kamenice | 20.52 | 20.52 | |||
Mlýny | 20.58 | 20.59 | 3 | ||
Kytlice | 21.02 | 21.02 | |||
Jedlová | 21.10 | 21.11 | 4 | ||
Chřibská | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Rybniště | 21.22 | 21.23 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 21.27 | 21.27 | |||
Krásná Lípa | 21.29 | 21.30 | 2 | ||
Rumburk | 21.36 | 21.39 | 2 | ||
Valdek | 21.45 | 21.45 | |||
Šluknov | 21.51 | 21.52 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 21.55 | 21.55 | |||
Velký Šenov zastávka | 22.00 | 22.00 | |||
Velký Šenov | 22.03 | 22.06 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 22.09 | 22.09 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 22.12 | 22.14 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 22.17 | 22.17 | |||
Horní Poustevna | 22.20 | 22.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci