Os 2608/9 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov nad Ploučnicí | 12.31 | 4 | |||
Rumburk | 13.40 | 2 | |||
Děčín hlavní nádraží | 12.15 | 4 | |||
Děčín východ | 12.19 | 12.20 | 3 hor. | ||
Březiny u Děčína | 12.23 | 12.23 | |||
Malá Veleň | 12.26 | 12.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.32 | 4 | |||
Dolní Habartice | 12.35 | 12.35 | |||
Markvartice | 12.39 | 12.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 12.43 | 12.43 | |||
Česká Kamenice | 12.49 | 12.50 | 2 | ||
Horní Kamenice | 12.52 | 12.52 | |||
Mlýny | 12.58 | 12.59 | 3 | ||
Kytlice | 13.02 | 13.02 | |||
Jedlová | 13.10 | 13.15 | 4 | ||
Chřibská | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Rybniště | 13.26 | 13.27 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 13.31 | 13.31 | |||
Krásná Lípa | 13.33 | 13.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci