Os 2549 | |
Řazení vlaku: 451 + 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.53 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.50 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 17.54 | 17.55 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 17.58 | 17.59 | |||
Praha-Hostivař | 18.03 | 18.04 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 18.06 | 18.07 | |||
Praha-Uhříněves | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 18.13 | 18.13 | |||
Říčany | 18.16 | 18.17 | 1 | ||
Světice | 18.20 | 18.21 | |||
Strančice | 18.24 | 18.25 | 1/2 | ||
Mnichovice | 18.28 | 18.28 | |||
Mirošovice u Prahy | 18.31 | 18.32 | |||
Senohraby | 18.34 | 18.34 | 2 | ||
Čtyřkoly | 18.38 | 18.38 | |||
Pyšely | 18.40 | 18.41 | |||
Čerčany | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Mrač | 18.46 | 18.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci