Os 25033 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Heřmanův Městec | 17.27 | 4 | |||
Přelouč | 17.07 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | 17.11 | 17.11 | |||
Veselí u Přelouče | 17.14 | 17.14 | |||
Choltice | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Jeníkovice | 17.22 | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci