..: Trasa vlaku Os 24937 - JŘ 2010 :..
Os 24937
Řazení vlaku: 2x810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec  16.46  3
  Velké Meziříčí   16.05 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  16.07 16.10 
  Oslavice  16.14 16.14 
  Oslavička  16.18 16.18 
  Vlčatín  16.21 16.21 
  Rudíkov  16.23 16.25 2
  Budišov u Třebíče  16.32 16.35 2
  Kojatín  16.39 16.39 
  Pozďatín  16.41 16.41 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster