Os 24933 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studenec | 15.01 | 3 | |||
Velké Meziříčí | 14.23 | 1/3 | |||
Velké Meziříčí zastávka | 14.25 | 14.27 | |||
Oslavice | 14.31 | 14.31 | |||
Oslavička | 14.35 | 14.35 | |||
Vlčatín | 14.38 | 14.38 | |||
Rudíkov | 14.40 | 14.42 | 2 | ||
Budišov u Třebíče | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Kojatín | 14.54 | 14.54 | |||
Pozďatín | 14.56 | 14.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci