..: Trasa vlaku Os 24931 - JŘ 2010 :..
Os 24931
Řazení vlaku: 2x810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec  12.52  3
  Velké Meziříčí   12.13 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  12.15 12.18 
  Oslavice  12.23 12.23 
  Oslavička  12.27 12.27 
  Vlčatín  12.30 12.30 
  Rudíkov  12.31 12.33 2
  Budišov u Třebíče  12.40 12.41 2
  Kojatín  12.45 12.45 
  Pozďatín  12.47 12.47 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster