..: Trasa vlaku Os 24930 - JŘ 2010 :..
Os 24930
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí  11.41  1/3
  Studenec   11.01 3
  Pozďatín  11.05 11.05 
  Kojatín  11.08 11.08 
  Budišov u Třebíče  11.12 11.15 2
  Rudíkov  11.22 11.24 2
  Vlčatín  11.25 11.25 
  Oslavička  11.28 11.28 
  Oslavice  11.33 11.33 
  Velké Meziříčí zastávka  11.37 11.38 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster