..: Trasa vlaku Os 24929 - JŘ 2010 :..
Os 24929
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec  10.53  3
  Velké Meziříčí   10.15 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  10.17 10.19 
  Oslavice  10.24 10.24 
  Oslavička  10.28 10.28 
  Vlčatín  10.31 10.31 
  Rudíkov  10.32 10.34 2
  Budišov u Třebíče  10.41 10.42 2
  Kojatín  10.46 10.46 
  Pozďatín  10.48 10.48 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster