..: Trasa vlaku Os 24927 - JŘ 2010 :..
Os 24927
Řazení vlaku: 2x810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec  8.53  3
  Velké Meziříčí   8.14 1/3
  Velké Meziříčí zastávka  8.16 8.19 
  Oslavice  8.24 8.24 
  Oslavička  8.28 8.28 
  Vlčatín  8.31 8.31 
  Rudíkov  8.32 8.34 2
  Budišov u Třebíče  8.41 8.42 2
  Kojatín  8.46 8.46 
  Pozďatín  8.48 8.48 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster