..: Trasa vlaku Os 24915 - JŘ 2010 :..
Os 24915
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Studenec  20.03  3
  Křižanov   19.15 3a
  Martinice u Velkého Meziříčí  19.19 19.19 
  Velké Meziříčí  19.26 19.27 1/2
  Velké Meziříčí zastávka  19.29 19.30 
  Oslavice  19.34 19.34 
  Oslavička  19.38 19.38 
  Vlčatín  19.41 19.41 
  Rudíkov  19.42 19.44 2
  Budišov u Třebíče  19.51 19.52 2
  Kojatín  19.57 19.57 
  Pozďatín  19.59 19.59 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster