Os 24871 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravské Budějovice | 5.12 | 6 | |||
Jemnice | 4.41 | ||||
Lhotice u Jemnice | 4.45 | 4.45 | |||
Třebelovice | 4.50 | 4.52 | 2 | ||
Rácovice | 4.55 | 4.55 | |||
Dědice | 5.01 | 5.01 | |||
Jackov | 5.05 | 5.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci