Os 24734 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebovice v Čechách | 9.24 | 1/4 | |||
Velké Opatovice | 7.59 | 2 | |||
Jevíčko | 8.05 | 8.05 | |||
Biskupice u Jevíčka | 8.09 | 8.09 | |||
Chornice | 8.14 | 8.25 | 4 | ||
Mezihoří | 8.30 | 8.30 | |||
Městečko Trnávka | 8.33 | 8.35 | 2 | ||
Rozstání | 8.38 | 8.38 | |||
Linhartice | 8.45 | 8.45 | |||
Moravská Třebová | 8.52 | 8.56 | 3 | ||
Kunčina | 9.02 | 9.02 | |||
Mladějov na Moravě | 9.09 | 9.09 | 3 | ||
Trpík | 9.13 | 9.13 | |||
Anenská Studánka | 9.16 | 9.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci