Os 24714 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 15.17 | 2 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 14.02 | 3 | |||
Prostějov místní nádraží | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 14.12 | 14.14 | 2 | ||
Lutotín | 14.18 | 14.18 | |||
Zdětín u Prostějova | 14.23 | 14.23 | |||
Ptení | 14.28 | 14.31 | 1./1 | ||
Stražisko | 14.35 | 14.35 | |||
Čunín | 14.40 | 14.40 | |||
Křemenec | 14.42 | 14.42 | |||
Konice | 14.48 | 14.49 | |||
Jesenec | 14.53 | 14.53 | |||
Dzbel | 14.57 | 15.00 | 2 | ||
Šubířov | 15.05 | 15.05 | |||
Nectava | 15.12 | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci