Os 24706 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chornice | 11.17 | 2 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 10.02 | 4 | |||
Prostějov místní nádraží | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 10.12 | 10.14 | 2 | ||
Lutotín | 10.18 | 10.18 | |||
Zdětín u Prostějova | 10.23 | 10.23 | |||
Ptení | 10.28 | 10.31 | 1./1 | ||
Stražisko | 10.35 | 10.35 | |||
Čunín | 10.40 | 10.40 | |||
Křemenec | 10.42 | 10.42 | |||
Konice | 10.48 | 10.49 | |||
Jesenec | 10.53 | 10.53 | |||
Dzbel | 10.57 | 11.00 | 3 | ||
Šubířov | 11.05 | 11.05 | |||
Nectava | 11.12 | 11.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci