Os 2324 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 23.26 | 3 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 21.41 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 21.45 | 21.46 | |||
Praha-Bubeneč | 21.49 | 3 | |||
Praha-Sedlec | 21.52 | 21.52 | |||
Roztoky u Prahy | 21.56 | 2 | |||
Roztoky-Žalov | 22.00 | 22.00 | |||
Úholičky | 22.01 | 22.01 | |||
Řež | 22.03 | 22.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 22.05 | 22.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 22.08 | 2 | |||
Dolany nad Vltavou | 22.11 | 22.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.15 | 22.19 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 22.22 | 22.22 | |||
Nelahozeves | 22.24 | 22.24 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 22.26 | 22.26 | |||
Mlčechvosty | 22.29 | 22.29 | |||
Vraňany | 22.31 | 22.32 | 1/2 | ||
Cítov | 22.35 | 22.35 | |||
Dolní Beřkovice | 22.38 | 22.38 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 22.42 | 22.42 | |||
Hněvice | 22.45 | 22.46 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 22.52 | 22.52 | 2 | ||
Hrobce | 22.56 | 22.56 | 1/2 | ||
Hrdly | 23.00 | 23.00 | |||
Bohušovice nad Ohří | 23.02 | 23.02 | 1/3 | ||
Lovosice | 23.06 | 23.07 | 2 | ||
Lovosice město | 23.09 | 23.09 | |||
Prackovice nad Labem | 23.15 | 23.15 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 23.18 | 23.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci