Os 23225 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 22.35 | 2 | |||
Vsetín | 21.46 | 5 | |||
Leskovec | 21.51 | 21.51 | |||
Valašská Polanka | 21.55 | 21.55 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 21.59 | 21.59 | |||
Lidečko | 22.02 | 22.02 | |||
Lidečko ves | 22.06 | 22.06 | |||
Horní Lideč | 22.09 | 22.10 | 1 | ||
Valašské Příkazy | 22.13 | 22.13 | |||
Poteč | 22.16 | 22.16 | |||
Valašské Klobouky | 22.18 | 22.19 | 2 | ||
Návojná | 22.26 | 22.26 | |||
Brumov | 22.28 | 22.28 | 2 | ||
Brumov střed | 22.30 | 22.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci