Os 23222 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 18.58 | 1 | |||
Bylnice | 18.32 | 1 | |||
Brumov střed | 18.36 | 18.37 | |||
Brumov | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Návojná | 18.42 | 18.42 | |||
Valašské Klobouky | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Poteč | 18.52 | 18.52 | |||
Valašské Příkazy | 18.54 | 18.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci