Os 2319 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.17 | III./5 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.03 | 2 | |||
Dolní Zálezly | 17.10 | 17.10 | |||
Prackovice nad Labem | 17.13 | 17.14 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 17.16 | 17.16 | |||
Malé Žernoseky | 17.19 | 17.19 | |||
Lovosice město | 17.21 | 17.21 | |||
Lovosice | 17.24 | 17.30 | 3 | ||
Lukavec | 17.33 | 17.33 | |||
Nové Kopisty | 17.35 | 17.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 17.37 | 17.37 | 2 | ||
Hrdly | 17.39 | 17.39 | |||
Oleško | 17.41 | 17.41 | |||
Hrobce | 17.44 | 17.45 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 17.49 | 17.50 | 1/3 | ||
Dobříň | 17.52 | 17.52 | |||
Záluží | 17.55 | 17.55 | |||
Hněvice | 17.58 | 17.58 | 2 | ||
Horní Počaply | 18.01 | 18.01 | |||
Dolní Beřkovice | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Cítov | 18.08 | 18.08 | |||
Vraňany | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Mlčechvosty | 18.15 | 18.15 | |||
Nové Ouholice | 18.18 | 18.18 | |||
Nelahozeves | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 18.23 | 18.23 | |||
Kralupy nad Vltavou | 18.28 | 18.41 | 3 | ||
Dolany nad Vltavou | 18.44 | 18.44 | |||
Libčice nad Vltavou | 18.48 | 1/2 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 18.50 | 18.50 | |||
Řež | 18.52 | 18.52 | |||
Úholičky | 18.54 | 18.54 | |||
Roztoky-Žalov | 18.56 | 18.56 | |||
Roztoky u Prahy | 19.00 | 1/3 | |||
Praha-Sedlec | 19.04 | 19.04 | |||
Praha-Bubeneč | 19.07 | 2 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 19.11 | 19.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci