Os 2234 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.01 | II./3 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 17.48 | 1/2 | |||
Hlízov | 17.51 | 17.51 | |||
Kolín | 17.58 | 18.28 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 18.31 | 18.31 | |||
Veltruby | 18.34 | 18.34 | |||
Velký Osek | 18.38 | 18.39 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 18.41 | 18.42 | 2 | ||
Poděbrady | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Velké Zboží | 18.50 | 18.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.56 | 19.06 | 2 | ||
Kamenné Zboží | 19.10 | 19.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 19.14 | 19.14 | 4 | ||
Stratov | 19.18 | 19.18 | |||
Ostrá | 19.20 | 19.20 | |||
Lysá nad Labem | 19.24 | 19.25 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 19.31 | 19.31 | |||
Čelákovice | 19.33 | 19.34 | 4 | ||
Zeleneč | 19.41 | 19.41 | |||
Praha-Horní Počernice | 19.46 | 19.46 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 19.54 | 19.55 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci