Os 22218 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 23.47 | 4 | |||
Kolín | 22.42 | 1/1 | |||
Kolín místní nádraží | 22.44 | 22.44 | |||
Hluboký Důl | 22.47 | 22.47 | |||
Červené Pečky | 22.50 | 22.50 | |||
Ratboř | 22.55 | 22.56 | 2 | ||
Kořenice | 22.59 | 22.59 | |||
Chotouchov | 23.01 | 23.01 | |||
Pučery | 23.03 | 23.03 | |||
Bečváry | 23.08 | 23.09 | 2 | ||
Drahobudice | 23.12 | 23.12 | |||
Hatě | 23.16 | 23.16 | |||
Chmeliště | 23.19 | 23.19 | |||
Uhlířské Janovice | 23.22 | 23.23 | 2 | ||
Mitrov | 23.26 | 23.26 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 23.30 | 23.30 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 23.34 | 23.34 | |||
Rataje nad Sázavou | 23.43 | 23.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci