Os 22213 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.28 | 1/1 | |||
Ledečko | 18.17 | 4 | |||
Rataje nad Sázavou | 18.20 | 18.20 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 18.30 | 18.30 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 18.36 | 18.36 | |||
Mitrov | 18.42 | 18.42 | |||
Uhlířské Janovice | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Chmeliště | 18.50 | 18.50 | |||
Hatě | 18.53 | 18.53 | |||
Drahobudice | 18.57 | 18.57 | |||
Bečváry | 19.01 | 19.02 | 2 | ||
Pučery | 19.06 | 19.06 | |||
Chotouchov | 19.08 | 19.08 | |||
Kořenice | 19.11 | 19.11 | |||
Ratboř | 19.14 | 19.14 | 3 | ||
Červené Pečky | 19.19 | 19.19 | |||
Hluboký Důl | 19.22 | 19.22 | |||
Kolín místní nádraží | 19.25 | 19.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci