Os 22206 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 12.06 | 4 | |||
Kolín | 10.52 | 1/1 | |||
Kolín místní nádraží | 10.54 | 10.54 | |||
Hluboký Důl | 10.58 | 10.58 | |||
Červené Pečky | 11.02 | 11.02 | |||
Ratboř | 11.08 | 11.08 | 2 | ||
Kořenice | 11.12 | 11.12 | |||
Chotouchov | 11.14 | 11.14 | |||
Pučery | 11.16 | 11.16 | |||
Bečváry | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Drahobudice | 11.26 | 11.26 | |||
Hatě | 11.30 | 11.30 | |||
Chmeliště | 11.34 | 11.34 | |||
Uhlířské Janovice | 11.37 | 11.40 | 2 | ||
Mitrov | 11.43 | 11.43 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 11.49 | 11.49 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 11.53 | 11.53 | |||
Rataje nad Sázavou | 12.02 | 12.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci