Os 22203 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.18 | 1/1 | |||
Ledečko | 6.07 | 4 | |||
Rataje nad Sázavou | 6.10 | 6.10 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 6.20 | 6.20 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 6.26 | 6.26 | |||
Mitrov | 6.32 | 6.32 | |||
Uhlířské Janovice | 6.36 | 6.37 | 2 | ||
Chmeliště | 6.40 | 6.40 | |||
Hatě | 6.43 | 6.43 | |||
Drahobudice | 6.47 | 6.47 | |||
Bečváry | 6.51 | 6.52 | 3 | ||
Pučery | 6.56 | 6.56 | |||
Chotouchov | 6.58 | 6.58 | |||
Kořenice | 7.01 | 7.01 | |||
Ratboř | 7.04 | 7.04 | 2 | ||
Červené Pečky | 7.09 | 7.09 | |||
Hluboký Důl | 7.12 | 7.12 | |||
Kolín místní nádraží | 7.15 | 7.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci