Os 2210 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.18 | II./3 | |||
Kolín | 6.58 | 4 | |||
Kolín-Zálabí | 7.01 | 7.01 | |||
Veltruby | 7.04 | 7.04 | |||
Velký Osek | 7.08 | 7.09 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Poděbrady | 7.16 | 7.17 | 2 | ||
Velké Zboží | 7.20 | 7.20 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Kostomlaty nad Labem | 7.32 | 7.32 | 4 | ||
Lysá nad Labem | 7.39 | 7.41 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 7.47 | 7.47 | |||
Čelákovice | 7.49 | 7.50 | 4 | ||
Zeleneč | 7.57 | 7.57 | |||
Praha-Horní Počernice | 8.02 | 8.03 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 8.11 | 8.12 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci