Os 2124 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.47 | II./2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.40 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 17.42 | 17.42 | |||
Pardubice-Opočínek | 17.45 | 17.45 | |||
Valy u Přelouče | 17.49 | 17.49 | |||
Přelouč | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.56 | 17.56 | |||
Řečany nad Labem | 17.59 | 18.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 18.03 | 18.03 | |||
Kojice | 18.05 | 18.05 | |||
Týnec nad Labem | 18.09 | 18.09 | |||
Záboří nad Labem | 18.11 | 18.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 18.14 | 18.14 | |||
Kolín dílny | 18.18 | 18.18 | |||
Kolín | 18.21 | 18.29 | 3 | ||
Kolín zastávka | 18.31 | 18.32 | |||
Nová Ves u Kolína | 18.35 | 18.35 | |||
Velim | 18.38 | 18.38 | 1/2 | ||
Cerhenice | 18.41 | 18.41 | |||
Pečky | 18.45 | 18.50 | 1/1 | ||
Tatce | 18.52 | 18.52 | |||
Poříčany | 18.57 | 19.03 | 2 | ||
Klučov | 19.05 | 19.05 | |||
Český Brod | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Rostoklaty | 19.14 | 19.14 | |||
Tuklaty | 19.17 | 19.17 | |||
Úvaly | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 19.25 | 19.25 | |||
Praha-Běchovice | 19.30 | 19.30 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 19.33 | 19.33 | |||
Praha-Kyje | 19.35 | 19.35 | |||
Praha-Libeň | 19.39 | 19.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci