Os 2121 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.16 | 3 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 16.07 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 16.14 | 16.16 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.19 | 16.19 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.21 | 16.21 | |||
Praha-Běchovice | 16.24 | 16.25 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 16.29 | 16.29 | |||
Úvaly | 16.33 | 16.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 16.37 | 16.37 | |||
Rostoklaty | 16.40 | 16.40 | |||
Český Brod | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Klučov | 16.48 | 16.48 | |||
Poříčany | 16.51 | 16.57 | 1 | ||
Tatce | 17.00 | 17.00 | |||
Pečky | 17.03 | 17.04 | 2 | ||
Cerhenice | 17.07 | 17.07 | |||
Velim | 17.11 | 17.16 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.18 | 17.18 | |||
Kolín zastávka | 17.22 | 17.22 | |||
Kolín | 17.25 | 17.34 | 2 | ||
Kolín dílny | 17.37 | 17.37 | |||
Starý Kolín | 17.40 | 17.40 | |||
Záboří nad Labem | 17.44 | 17.45 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 17.46 | 17.46 | |||
Kojice | 17.49 | 17.49 | |||
Chvaletice | 17.51 | 17.51 | |||
Řečany nad Labem | 17.55 | 17.56 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.59 | 17.59 | |||
Přelouč | 18.02 | 18.03 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 18.06 | 18.06 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.09 | 18.09 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.12 | 18.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci