Os 2113 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.16 | 3 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 12.07 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 12.14 | 12.16 | 3 | ||
Praha-Kyje | 12.19 | 12.19 | |||
Praha-Dolní Počernice | 12.21 | 12.21 | |||
Praha-Běchovice | 12.24 | 12.25 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 12.29 | 12.29 | |||
Úvaly | 12.33 | 12.34 | 1/2 | ||
Tuklaty | 12.37 | 12.37 | |||
Rostoklaty | 12.40 | 12.40 | |||
Český Brod | 12.44 | 12.45 | 2 | ||
Klučov | 12.48 | 12.48 | |||
Poříčany | 12.51 | 12.57 | 1 | ||
Tatce | 13.00 | 13.00 | |||
Pečky | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Cerhenice | 13.07 | 13.07 | |||
Velim | 13.11 | 13.16 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 13.18 | 13.18 | |||
Kolín zastávka | 13.22 | 13.22 | |||
Kolín | 13.25 | 13.34 | 2 | ||
Kolín dílny | 13.37 | 13.37 | |||
Starý Kolín | 13.40 | 13.40 | |||
Záboří nad Labem | 13.44 | 13.45 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 13.46 | 13.46 | |||
Kojice | 13.49 | 13.49 | |||
Chvaletice | 13.51 | 13.51 | |||
Řečany nad Labem | 13.55 | 13.56 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 13.59 | 13.59 | |||
Přelouč | 14.02 | 14.03 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 14.06 | 14.06 | |||
Pardubice-Opočínek | 14.09 | 14.09 | |||
Pardubice-Svítkov | 14.12 | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci