Os 2110 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.47 | II./2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.40 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 9.42 | 9.42 | |||
Pardubice-Opočínek | 9.45 | 9.45 | |||
Valy u Přelouče | 9.49 | 9.49 | |||
Přelouč | 9.52 | 9.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 9.56 | 9.56 | |||
Řečany nad Labem | 9.59 | 10.00 | 1/2 | ||
Chvaletice | 10.03 | 10.03 | |||
Kojice | 10.05 | 10.05 | |||
Týnec nad Labem | 10.09 | 10.09 | |||
Záboří nad Labem | 10.11 | 10.11 | 2 | ||
Starý Kolín | 10.14 | 10.14 | |||
Kolín dílny | 10.18 | 10.18 | |||
Kolín | 10.21 | 10.29 | 3 | ||
Kolín zastávka | 10.31 | 10.32 | |||
Nová Ves u Kolína | 10.35 | 10.35 | |||
Velim | 10.38 | 10.38 | 1/2 | ||
Cerhenice | 10.41 | 10.41 | |||
Pečky | 10.45 | 10.50 | 1/1 | ||
Tatce | 10.52 | 10.52 | |||
Poříčany | 10.57 | 11.03 | 2 | ||
Klučov | 11.05 | 11.05 | |||
Český Brod | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Rostoklaty | 11.14 | 11.14 | |||
Tuklaty | 11.17 | 11.17 | |||
Úvaly | 11.20 | 11.21 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 11.25 | 11.25 | |||
Praha-Běchovice | 11.30 | 11.30 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 11.33 | 11.33 | |||
Praha-Kyje | 11.35 | 11.35 | |||
Praha-Libeň | 11.39 | 11.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci